Važna pobjeda rukometaša Čelika

Rukometaši Čelika izborili su važnu prvenstvenu pobjedu.U dvorani Bilmišće u okviru 11.kola bili su bolji od Prijedora sa 31:29.Izabranicima trenera Bojana Crnomarkovića trebalo je 55 minuta igre da slome otpor gostiju.U prvom poluvremenu Čelik je imao aktivan rezultat u 12. minuti od plus 4 gola,bilo je 8:4.Gosti su do u kraja prvog dijela držli ritam gol za gol.Na odmor se otišlo 18:18.Za pet  igre u drugom poluvremenu bilo je samo 19:18,u 43. minuti domaći imaju  plus 4 kod 22:18 kada je pogodio Božić a nedugo poslije i plus 5 kod rezultata 24:19,golom Bezbradice.Golom Pandžića za 29:25 u 55. minuti gostima je ponestalo snage za preokret.U finišu domaći rukometaši odigrali su ležernije i dopustili gostima da smanje na konačnih 31:29.Kod gostiju najefikasniji je bio Štosljević sa 7 golova.Kod Čelika Aldin Begagić je postigao  9 a Pandžić 6 golova.Već u srijedu,7.decembra Čelik će na domaćem parketu u okviru drugog pretkola Kupa BiH ugostiti ekipu Konjuha.   (M.P.)