Uspješna sezona za karatiste Čelika

U organizaciji karate kluba Orhideja u Novom Travniku održan je 15 Karate KUP Orhideja 2017. Na ovom turniru je učestvovalo 30 klubova sa oko 370 takmičara iz Srbije, Hrvatske i BiH. Karatisti Čelika su završili ovu polusezonu sa velikim uspjehom. Šest mladih takmičara osvojilo je 12 medelja od toga 8 zlatnih, 1 srebrenu i 3 bronzane.
Lana Zakić je osvojila 4 zlatne medalje i proglašena je za najuspješniju takmičarku turnira. Adna Serdarević je osvojila 2 zlatne, a takođe Irnela Ibraković . Lorena Čerkez je osvojila 1 srebrenu i 1 bronzanu medalju. Dino Kurtović 1 bronzanu medalju i Harun Muharemović bronzanu medalju. U Karate klubu Čelik u toku su pripreme za polaganje za pojaseve i seminar krajem juna. (M.P.)