Ubjedljiva pobjeda košarkaša Čelika

Košarkaši Čelika upisali su večeras devetu prvenstvenu pobjedu.U Areni Zenica bez većih problema pobijedili su Gradinu iz Tešnja sa 110:71.Gosti iz Tešnja doputovali su samo sa osam igrača u rosteru.Ozbiljniji otpor pružili su samo u prvih deset minuta.Prva četvrtina završena je sa 22:20.Drugu dionicu otvorio je Bilić trojkom za 25:22.Nakon toga uslijedila je serija domaćih 19:0 .Pobjednik je riješen praktično u prvih 20 minuta.Na odmor se otišlo sa 62:30.Treća dionica završena je 91:54.U posljednjoj četvrtini trener Armel Mujaković uveo je u igru sve igrače sa klupe.Utakmica je okončana sa 110:71.Kod Čelika istakli su se kapiten Bilić sa 25 poena od čega 4 trice i 10 skokova .Begić je upisao 16 poena.Kod gostiju najviše poena upisao je bivši igrač Čelika,Ibrahimkadić,ukupno 31 poen.    (M.P.)