Treća pobjeda OKK Čelik

Košarkaši Čelika zabilježili su treću prvenstvenu pobjedu.U Areni Zenica pred oko 500 gledalaca savladali su Turbinu iz Jablanice sa 82:68.Prvi period protekao je u znaku mladih zeničkih košarkaša .Na prvi odmor otišli su sa 23:14.U nastavku Čelik je držao prednost  od 10 koševa.Sa plus deset su završili prvo poluvrijeme 41:31.Treća dionica bila je uspješnija za goste,koji su 2,30 minute prije kraja četvrtine  košem Japalaka smanjili na minus dva 55:53.Ipak dionica je završena  61:57 za Čelik.U posljednjoj četvrtini   su sa vanjskih linija proradili domaći košarkaši, sa dvije trojke Durme i jedne Kese.Serija 8:2 za Čelik bila je u ostatku utakmice nedostižna za goste.Na kraju je susret okončan sa 82:68.Kod Čelika najefikasniji bili su sa 20  Keso i Durmo sa 23 poena.Kod Turbine Japalak je ubacio 18 a Mešić 19 poena.  (M.P.)