Travnik-Čelik 3:2

Fudbaleri Travnika pobijedili su na svom terenu Čelik iz Zenice s 3:2 i na taj način nastavili pružati dobre partije u novoj sezoni Premijer lige BiH.U četvrtom kolu prvenstva BiH Travnik je upisao novu domaću pobjedu, iako je do kraja meča zbog crvenih kartona ostao bez dva igrača na terenu.Pri vodstvu Travnika od 2:0 u 69. minutu prvo je Ajdin Nuhić dobio drugi žuti karton, nakon čega su domaći fudbaleri ipak uspjeli povećati prednost na 3:0 golom Germaina Kouadia u 85. minutu.U 87. minutu gosti su iz penala smanjili na 3:1 a Irfan Jašarević dobija drugi žuti karton, te domaćin ostaje s dva igrača manje tri minuta do kraja.Minut do kraja isteka regularnog dijela utakmice Mahir Karić postiže svoj drugi gol na utakmici i smanjuje na konačnih 3:2.  (bhrt)