Rukometaši Čelika slavili u Cazinu

Rukometaši Krajine ušli su u sezonu domaćim porazom od ekipe RK Čelik iz Zenice s rezultatom 30:33. Bila je ovo utakmica u kojoj je gostujuća ekipa bila vidno motiviranija za pobjedu što su i prikazali boljom i borbenijom igrom na parketu. Glavni razlog poraza domaće “Krajine” je opuštena igra u odbrani, loše reakcije golmana te nekoliko promašenih sedmeraca. Prvo poluvrijeme završeno je  rezultatom 13:17, da bi u nastavku gosti povećali vodstvo na 6 pogodaka razlike. Krajina se u jednom trenutku budi, te uz mnogo agresivniju igru dostiže rezultatski zaostatak, kada je u 44. minutu bio samo jedan pogodak zaostatka 23:24. Ipak, do kraja mnogo pogrešaka domaće ekipe, koje koriste igrači Čelika te na kraju slave zasluženu pobjedu 30:33.

izvor:cazin.net