Rukometaši Čelika poraženi od Maglaja

Derbi 21.kola Premijer rukometne lige Čelik-Maglaj pripao je gostima.Maglaj je u  dvorani Bilmišće pred oko 800 gledalaca slavio sa 35:36.Poluvrijeme je bilo 21:18 za Čelik.Utakmicu su bolje otvorili gosti , a većinom prvog dijela igralo se gol za gol.U 12.minuti domaći su golom Begagića stigli na plus 2,bilo je 7:5 ,a plus tri je bilo kod 16:13 kada je pogodio Kadić.Na odmor se otišlo sa 21:18.Na početku drugog dijela Kadić je digao razliku na plus 4, 22:18.Čelik je držao prednost do 43. minute kada je izjednačio Čičkušić za 26:26.Omerović je donio prednost Maglaju kod 27:28.Dva minuta prije kraja utakmice bilo je 34:34 golom Kadića.U dramatičnoj završnici najbolji igrač gostiju Čičkušić dva puta je pogodio mrežu Čelika, a kod domaćih Dervenčić je bio strijelac za 35:35.Čelik je imao posljednji napad ali Aldin Begagić nije uspio izjednačiti  rezultat.Kod Maglaja Čičkušić je postigao 14 golova.Kod Čelika Kadić je upisao 9 a Bajramović 7 golova.U narednom, 22.kolu Čelik gostuje kod Izviđača. (Mirsad P.)