Rukometaši Čelika poraženi od ekipe Gračanice

Rukometaši Čelika ugostili su u okviru 4. kola Prve rukometne lige Federacije BIH-grupa Sjever, ekipu Gračanice. Gosti su u Zenicu doputovali sa serijom od tri uzastopne pobjede. Ulogu favorita potvrdili su na parketu dvorane Bilmišće. Savladali su ekipu trenera Seldina Rizvanovića sa 17:39. Pobjednik susreta riješen je već u prvom poluvremenu kod rezultata 5:22 za Gračanicu. U nastavku, domaći rukometaši pružili su više od maksimuma, ali nisu uspjeli ublažiti poraz protiv kvalitetnijeg protivnika. U 36. minuti bilo je već plus 20 razlike za goste kod rezultata 8:28. Utakmica je završena sa17:39. Kod gostiju Šahdanović je postigao 7, a Sumbić 6 golova. Kod Čelika Omerović je upisao 3 gola dok su po dva puta pogađali Šečibović, Pašalić, Ajanović, Koblica. U narednom 5. kolu Čelik gostuje u Žepču. (M.P.)