Rukometaši Čelika odigrali pripremnu utakmicu sa ekipom Borca

U sklopu priprema za narednu sezonu u Prvoj ligi Federacije BiH grupa Sjever rukometaši Čelika sinoć su ugostili ekipu Borca iz Travnika. Rukometaši Čelika su u prvom poluvremenu pokazali više želje i htijenja, te su na pauzu otišli sa prednošću od 17:15. U drugom poluvremenu gosti zahvaljujući razigranom dvojcu Šahinović i Bajramović prave prednost, koju su do kraja utakmice i zadržali i završili rezultatom 28:37 za Borac. Kod domaćina najefikasniji su bili Biogradlija sa 6, Oruč sa 5. Kod gostiju najefikasniji su bili Bajramović sa 8 i Šahinović sa 7 golova. Rukometaši Čelika u nastavku priprema nastupiće u subotu 16. septembra na XV Memorijalnom turniru Namir Alispahić koji će se održati u Bugojnu. Nastup rukometaša Čelika u Prvoj ligi Federacije grupa Sjever koja starta 30. septembra još uvijek je pod upitnikom  zbog finansijskih poteškoća. (M.P.)