Rukomet: Čelik-Krajina 40:29

Rukometaši Čelika uspjeli su prekinuti seriju prvenstvenih poraza.Na domaćem parketu večeras su u okviru 23. kola Premijer rukometne lige BiH pobijedili Krajinu iz Cazina sa 40:29.Poluvrijeme je bilo 20:15.Čelik je bolje otvorio susret i već u 12. minuti imao je plus 6, bilo je 10:4.Pet minuta  prije kraja prvog dijela na semaforu je bilo 18:12 golom Kadića.Na odmor se otišlo sa pet golova prednosti za domaće rukometaše.U nastavku izabranici Mehmeda Begovca konstatno su povećavali prednost dok je trener Čelika pružio  priliku svim igračima sa klupe.Da su odigrali drugo poluvrijeme sa malo više discipline rukometaši Čelika mogli su utakmicu okončati i sa ubjedljivijim rezultatom.Kod gostiju Goran i Marko Stanić postigli su po 7 golova.Kod domaćih najefikasniji je bio Kadić sa 7 ,Adnan Begagić i Duvnjak upisali su po 6 golova.Čelik u narednom kolu gostuje u Prijedoru.   (M.P.)