RK Vogošća prejaka za Čelik

U okviru 17. kola Premijer rukometne lige rukometaši Čelika poraženi su u Areni od danas odlično razigrane ekipe Vogošća Poljine Hill rezultatom 26:35. Iako su domaći bolje otvorili susret i nakon 4 uzastopna pogotka Bajramovića imali vodstvo, gosti od 19. minute uspjevaju da nametnu svoj tempo igre iza 5. minuta igre dođu do isto toliko golova prednosti. Igrači Čelika su do kraja prvog poluvremena bili bez prave ideje u napadu što su gosti odlično iskoristili pa se na odmor otišlo kod rezultata 11-19. U nastavku ista slika na terenu, tim iz Vogošće je imao u nekoliko navrata i po 10 golova prednosti, dok je na drugoj strani do 45. minute pogađao jedino Aldin Begagić koji je ukupno upisao 8 pogodaka a slijedio ga je Edin Bajramović sa 7. Kod gostiju po 4 pogotka imali su Geko, Bečić, Korjenić, Medžić, Divković i Dedajić.   (M.P.)