RK Čelik prejak za Žepče

Rukometaši  Čelika  sinoć su u  Gradskoj  Areni Zenica u drugoj prijateljskoj utakmici pred nastavak prvenstva u Premijer ligi BiH  pobijedili ekipu Žepča, člana Prve lige Federacije BiH. Rezultat je bio  51:26 za Čelik’, poluvrijeme 25:11.Trener  Čelik Mehmed  Begovac  pružio je priliku za dokazivanje svim igračima. Priliku su iskoristili najmladji igrač Čelika devetnaestogodišnji Hamza Hadžić, koji je sa 8 postignutih golova bio golgeter utakmice  i povratnik iz Kaknja Adnan Begagić koji je postigao 5 golova. Do početka prvenstva iduće subote, 29. januara, Čelik će najvjerovatnije u srijedu odigrati još jednu prijateljsku utakmicu. U subotu gost Čelika u Gradskoj areni u prvoj prvenstvenoj utakmici u nastavku prvenstva je Igman sa Ilidže.   (M.P.)