RK Čelik pobjedom u drugi dio sezone

Rukometaši Čelika  upisali su prvu pobjedu u nastavku Premijer lige.Teže od očekivanog slavili su protiv Igmana sa 37:28.Poluvrijeme je bilo 21:10 za Čelik.Prvo poluvrijeme obećavalo je laganu pobjedu izabranika trenera Mehmeda Begovca.Do 41. minute na semaforu je bilo deset i više poena razlike za domaće rukometaše.U pedesetoj minuti Alibegović pogađa za minus pet golova 32:27.U finišu susreta razigrao se Kadić i tresao je mrežu Lilića tri puta.Kod Čelika naročito u drugom dijelu osjetio se nedostatak više pripremnih utakmica  i  slaba uigranost ekipe.Kod Čelika Bajramović je upisao 9 a Kadić 6 golova.Kod Igmana Alibegović je postigao 7 a Balaš 6 golova.U narednom 17.kolu Čelik igra derbi na domaćem parektu protiv Vogošće.   (M.P.)