Poraz U-21 reprezentacije BiH

U-21 reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je danas u Zenici od Rumunije sa 1:3 u trećem meču kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Izabranaci selektora Vinka Marinovića poveli su u 24. minuti autogolom Nedelcua. Gosti su izjednačili u 30 minuti pogotkom Puscasa. Za 1:2 u 55. minuti pogodio je Coman iz slobodnog udarca sa dvadesetak metara. Od 73. minute reprezentacija BiH je igrala sa deset igrača jer je kapiten Memija dobio drugi žuti karton. Konačnih 1:3 postavio je Man u 5′ sudijske nadoknade. Mlada reprezentacija BiH će 5. septembra u 17:30 sati u Nikšiću odigrati prijateljsku utakmicu sa Crnom Gorom. Narednu kvalifikacionu utakmicu za Evropsko prvenstvo 2019. godine mlada reprezentacija BIH igra 10. oktobra kada će ugostiti Portugal. (M.P.)