Poraz rukometaša Čelika u Doboju

Sinoć su odigrane utakmice 10.kola Premijer rukometne lige BiH.Rukometaši Čelika poraženi su u Doboju od Sloge sa 39:33.Sloga je prvo poluvrijeme riješila u svoju korist sa plus 6 golova,bilo je 20:14.Čelik je zaigrao bolje u drugom dijelu.U 46. minuti zenički ligaš smanjio je na četiri gola razlike 26:22.Ipak Sloga nije dozvolila izenađenje i utakmicu je riješila u svoju korist . U redovima Čelika najefikasniji je bio Aldin Begagić sa 8 golova.Begović je upisao 6 a Pandžić 5 golova.U ostalim susretima 10.kola postignuti su sljedeći rezultati:Bosna – Krivaja 24:24,Prijedor – Zrinjski 26:31,Derventa – Goražde 30:26,Konjuh – Maglaj 28:22,Krajina – Vogošća PH 32:41 i Hercegovina – Borac m:tel 18:33.Na tabeli vodi Vogošća sa 25 bodova dok je Čelik na 12.mjestu sa 9 poena.Naredno, 11.kolo Premijer lige  igra se 3.decembra,u kojem će Čelik ugostiti ekipu Prijedora.   (M.P.)