Poraz rukometaša Čelika od Zrinjskog

Rukometaši Čelika upisali su još jedan prvenstveni poraz.Večeras su u dvorani Bilmišće porazeni od Zrinjskog sa 29:33.Poluvrijeme je bilo 13:16 za goste.Domaći rukometaši bili su ravnopravan protivnik u 20 minuta susreta.Gosti su otvorili utakmicu golovima Šoljića i Vistoropa.Sredinom prvog dijela bilo je neriješeno 15:15.U 21. minuti pogađa  Delić sa plus 3 ,bilo je 8:11.Na odmor se otišlo sa 13:16.U drugom poluvremenu Zrinjski je za pet minuta igre stigao na plus pet 15:20.Većim dijelom susreta gosti su konstantno povećavali prednost na šest i više golova.Sedam minuta prije kraja izabranici trenera Seldina Rizvanovića smanjili su na tri gola kada je pogodio  Zvekić za 26:29.Do kraja utakmice nisu imali više snage za preokret.Gosti su rutinski priveli utakmicu kraju .U finišu dva puta pogodio je Pandžić sa konačnih 29:33.

Kod gostiju najefikasniji bili su Bosković sa 5 i Delić sa 11 golova.Kod Čelika  Pandzić je ubacio 10 a Bajramović  9 golova.   U narednom kolu Čelik će ugostiti ekipu Dervente.    (M.P.)