Poraz MNK Calp od Želje

Malonogometni klub Calp iz Zenice ostao je bez bodova i u drugom kolu Prve futsal lige Federacije BIH grupa Jug.Na domaćem parketu poražen je od sarajevskog Željezničara sa  8:9.Bila je to zanimljiva i kvalitetna utakmica sa ukupno 17 golova.Presudila je bolja fizička pripremljenost gostiju i duža klupa rezervnih igrača.Gosti su u prvom poluvremenu vodili sa 0:2.Domaći pred kraj prvog dijela nisu iskoristili penal.U nastavku već u prvoj minuti golovima Čančara i Zatagića domaći poravnavaju na 2:2. Gosti su u nastavku imali dva i tri gola prednosti .Dva minuta prije kraja utakmice Doglod je smanjio na 7:8.Gosti preko Beširevića dižu na 7:9 a konačih  8:9 u posljednjoj minuti postavio je Čančar.    (M.P.)