Poraz košarkaša Čelika protiv Bosne

Derbi susret 21. kola A1 lige za košarkaše,Čelik-Bosna Royal pripao je gostima rezultatom 58:71.Čelik je bolje započeo susret i prvih deset minuta riješio u svoju korist sa 19:11.U nastavku izabranici trenera Armela Mujakovića diktirali su tempo igre i ovaj period riješili u svoju korist sa 41:34.Čelik je imao aktivan rezultat sve do 27. minute  kada je Bosna izjednačila na 47:47 poenima Ahmetbašića.Treći period okončan je sa 49:49.U 34. minuti bilo je neriješeno 55:55.Za dva minuta igre Bosna je pobjegla na plus  četiri poena,57:61.Susret je okončan trojkom Dragičevića za 58:71. Najbolji pojedinac na susretu bio  je Ahmetbašić sa 28 poena,a u ekipi Čelika Avdibegović koji je ubacio 21 koš.U posljednjem, 22. kolu A1 lige Čelik gostuje u Vogošći.Porazom od Bosne,zenički ligaš izgubio je šansu za doigravanje za prvaka A1 lige.  (M.P.)