Poraz Čelika u sudijskoj nadoknadi

U 20. kolu BH Telecom Premijer lige BiH Velež je s 1:0 svladao Čelik.Po prohladnom vremenu, utakmicu u Vrapčićima pratilo je oko 800 gledatelja.Čelik je u prvom poluvremenu imao više od igre i stvorio nekoliko izglednih prilika, dok je Velež zaprijetio iz prekida preko Blagojevića. Na poluvrijeme se otišlo bez golova. U nastavku utakmice agresivnija igra Veleža. Takva igra isplatila se domaćima u 92. minuti. Strijelac pobjedonosnog pogotka bio je Haurdić.
FK Velež – NK Čelik 1:0
Velež: Bobić, Škahić, Zolj, Hajdarović(75′ – Ćemalović), Reljić(46′ – Barišić), Janković, Blagojević, Pejić, Haurdić, Nikolić(65′ – Zvonić), Maletić.
Čelik: Adilović, Gojković, Karić, Dedić(88′ – Kazazić), Bajraktarević(83′ – Hećo), Selimović, Kojić, Simić, Popović, Pezer, Jusić.