Poraz Čelika od Širokog

Nogometaši Čelika upisali su drugi izastopni a treći ovosezonski poraz .Večeras su pred oko 700 gledalaca na Bilinom polju poraženi od Širokog Brijega sa 0:1.Malobrojna publika vidjela je lošu utakmicu naročito u prvom poluvremenu koje je završeno 0:0.U drugom poluvremenu gosti od 62. minute sa igračem više nakon što je sudija Grbić pokazao crveni karton Haurdiću.Najbolja prilika za Čelik bila je u 81. minuti kada je Marin Popović istrčao kontru, a onda slabo šutirao sa 16 metara u dobro postavljenog golmana Antonija Soldu.Gosti su do pobjedonosnog gola došli u 84. minuti,a strijelac je bio Menalo.U 90. minuti drugi crveni karton zaradio je Pezer, dok je rezervista Salčinović zaradio crveni karton u sudijskoj nadoknadi vremena.U narednom 6. kolu Čelik gostuje u Tuzli kod Slobode.  (M.P.)