Pobjeda ženske bh. U-17 reprezentacije nad Grčkom (1:0)

Ženska „U-17“ reprezentacija Bosne i Hercegovine pobijedila je danas u Trening centru NS/FS BiH u Zenici Grčku sa 1:0 u susretu drugog kola grupe 4 kvalifikacija za EP. Bh. reprezentativke su bolje otvorile meč i za deset minuta su stvorile tri dobre prilike, ali Gavrić, Lukić i Fejzić nisu bile precizne. Pobjedonosni pogodak za bh. tim postigla je u 31. minuti Andrea Gavrić. Republika Irska je u drugom meču grupe sa 2:0 pobijedila Rumuniju. Oba gola su postignuta iz penala, a u strijelce su se upisale Toland i Atkinson. Treće kolo na programu je u subotu, 30. septembra u 16:00 sati kada će se sastati BiH-Rumunija (Trening centar, Zenica) i Grčka-Republika Irska (Stadion FK Mladost, Doboj Kakanj).