Pobjeda rukometaša Čelika protiv Sloge

Rukometaši Čelika večeras su u dvorani Bilmišće upisali drugu uzastopnu pobjedu u borbi za opstanak u društvu najboljih.U zaostaloj utakmici pobijedili su Slogu sa 35:29.Poluvrijeme je bilo  18:14 za Čelik.Gosti su pružili snažan optor rukometašima Čelika.Do 20. minute imali su prednost i od 4 gola 5:9 i 6:10.Čelik je izjednačio na 11:11 u 20. minuti golom  Begagića.Na poluvrijeme se otišlo sa plus 4 gola za Čelik 18:14 kada  je pogodio Begović.U nastavku susreta domaći rukometaši imali su prednost  od više golova do 31. minute  kada je Đurđević smanjio na 21:20.Posljednjih deset minuta susreta izabranici trenera Mehmeda Begovca odigrali su u visokom ritmu.Od 50. minute Kadić je digao razliku na plus 4 gola 28:24.Pet minuta prije kraja Bajramović je postigao pogodak za 32:25.Do kraja susreta Čelik je upisao još 3 a gosti 4 gola za konačnih 35:29.Najefikasniji kod Čelika bili su Kadić sa 12 golova,Bajramović je upisao 7 a Begagić 6 golova.Kod Sloge Gavrić je upisao 11 golova.U posljednjem 30.kolu Čelik gostuje kod Gradačca.Za opstanak u Premijer ligi Čeliku treba pobjeda u Gradačcu.   (M.P.)