Pobjeda Čelika u Zvorniku

Nogometaši Čelika ostvarili su pobjedu u Zvorniku nad ekipom Drine sa rezultatom 2:0. Ovom pobjedom izabranici Elvedina Beganovića došli su na 6. poziciju na tabeli sa 28 osvojenih bodova, čime su došli na prag ispunjenja glavnog cilja, a to je opstanak u BH Telekom Premijer ligi s obzirom na to da na kraju sezone iz lige ispada šest ekipa.Čelik je bolje otvorio utakmicu u Zvorniku, a već na početku utakmice bilježimo dobru priliku za Kojića koji nije uspio savladati golmana Erića. Ono što nije uspio Kojić jeste Benjamin Čolić u 38. minuti kada je udarcem sa 16 metara savladao golmana Drine za konačni rezultat prvog poluvremena.Iako desetkovani neigranjem četvorice standardnih prvotimaca igrači Čelika i u drugom poluvremenu bili su bolji od Drine. Potvrda toga stigla je u 75. minuti utakmice kada je Marin Popović bio siguran izvođač penala. Mogao je Čelik i do trećeg gola, ali je Mahir Karić u 80. minuti utakmice promašio drugi penal.   (sportzdk.ba)