Osmi uzastopni poraz rukometaša Čelika

Rukometaši Čelika odigrali su još jednu slabu prvenstvenu utakmicu.Na domaćem parketu poraženi su od Sloge iz Doboja sa 24:33.Poluvrijeme je bilo 14:16.Iako oslabljeni izostankom Edina Bajramovća, rukometaši Čelika prvo poluvrijeme odigrali su solidno.Imali su prednost u prvom dijelu susreta kod rezultata 7:5.Gosti su izjednačili na 8:8 a onda preuzeli inicijativu i na odmor su otišli sa plus 2 gola,14:16.U nastavku utakmice igra domaćih rukometaša potpuno se raspala nakon pet minuta Do kraja utakmice gosti su povećavali prednost,a tek u finišu domaći su uspjeli donekle ublažiti poraz za konačnih 24:33.Kod Čelika Burić je postigao 5 a Mrkonjić 4 gola.Kod Sloge Oljača je upisao 10 a Pavlov 6 golova.    (M.P.)