OKK Čelik teško do pobjede protiv Igmana

Košarkaši Igmana dobro su namučili ekipu Čelika u okviru 13. kola A1 lige.Ekipa trenera Damira Zeljkovića stigla je do pobjede tek u produžetku.U regularnom dijelu susreta bilo je 83:83.Nakon produžetka  96:89 za Čelik.Čelik je bolje otvorio utakmicu.Prvih deset minuta završeno je 27:15.Na poluvrijeme se otišlo sa 53: 41 za domaće.U posljednjoj minuti trećeg perioda Igman je uspio smanjiti na minus četiri poena 66:62.Čelik je do 35. minute još uvijek imao aktivan rezultat 75.72.Gosti su koševima Balića izjednačili na 75;75 u 36. minuti.Devet sekundi prije kraja utakmice Tarčin je izjednačio na 80:80.Avdibegović je pogodio jedno slobodno bacanje a Mešinović pogodio sa dva poena za 83:80.Sa zvukom sirene beha reprezentatvac Čampara pogađa trojku i svom timu donosi produžetke sa 83:83.U dodatnih pet minuta Opačak ,Avdibegović pogađaju   iz slobodnih bacanja,a mladi Faris Preljević trojkom donio je odlučujuću prednost Čelik.Kod Čelika Opačak je ubacio 21 poen.Avdibegović i Begić ubacili su po 17 poena.Kod Imgana najefikasniji je bio Čampara sa 23 poena dok je Gegić ubacio 22 koša.