Nova pobjeda OKK Čelik

Košarkaši Igmana sa Ilidže dobro su namučili ekipu Čelika u okviru 4.kola A1 lige BIH.Ipak, bodovi su ostali u Zenici.Nakon produžetka slavili su izabranici trenera Armela Mujakovića sa 80:75.Gosti su od prve minute nametnuli svoj tempo igre.Prvu dionicu gosti su riješili su u svoju korist sa 17:23.Na poluvrijeme se otišlo sa 34:37.U trećem periodu Čelik je u prvi put poveo sa 38:37 poenima Preljevića .U 27. minuti domaći su umali plus 5 poena,46:41.U posljednjih deset minuta Čelik je ušao sa minus 7 poena 49:56.Finiš je donio zanimljivu košarku i neriješen rezultat 64:64.U produžecima Čelik predvođen Ibrahimom Durmom i Arminom Bilićem riješio je susret u svoju korist sa 80:75.Kod gostiju Arslanović je ubacio 23 poena.Kod domaćih Durmo je upisao 21 a Bilić 27 poena.Čelik iz četiri utakmice ima omjer dvije pobjede i dva poraza.   (M.P.)