OKK Čelik neočekivano poražen od Iskre

OKK Čelik-KK Iskra Bugojno 91:95 (23:16,22:31,24:19,22:29)

Košarkaši Čelika neočekivano su poklekli u susretu 10. kola A-1 lige protiv Iskre,koja večeras zasluženo nosi bodove iz Arene. Konačan rezultat glasio je 95:91 za goste iz Bugojna. Već na početku utakmice Iskra je povela, Čelik je brzo preokrenuo i vodio cijelu prvu četvrtinu.U drugom periodu bolja igra gostiju i na poluvrijeme se odlazi sa prednošću gostujućeg sastava (45:47). Treći period pripada Čeliku i kada se očekivalo da igrači trenera Mujakovića susret rutinski privedu kraju,ponovo se bude igrači Iskre,prije svih Spasov a na samom kraju i Kurić,koji su presudili sa 28,odnosno 23 poena. U ekipi Čelika po običaju najefikasniji su bili Bilić sa 28 i Durmo sa 22 poena (17 skokova).Čelik je ovim porazom na omjeru od 5 pobjeda i 4 poraza.  (Š.B.)