Novi poraz rukometaša Čelika

Rukometaši Čelika ostali su bez bodova u susretu 9.kola Premijer rukometne lige BIH.Na domaćem parketu poraženi su od sarajevske Bosne sa 24:28.Veći dio utakmice protekao je u izjednačenoj igri gol za gol.Domaći rukometaši su u finišu stigli do gola prednosti kada je pogodio Aldin Begagić za 13:12.U nastavku susreta Čelik je napravio plus 2 golom Pandžića za 14:12.Slijedi ponovo izjednačena igra.Posljednje izjednačenje donio je Skopljak za 19:19.Nakon toga Hrbat pravi seriju 0:2 za 19:21 .U 52. minuti gosti imaju plus 3 -21:24 golom Šarenca.Isti igrač postigao je pogodak kod 23:28 za goste.Konačan rezultat 24:28 postavio je Dervenčić.Kod gostiju najefikasniji je bio je Osmanhodžić sa 8 golova.Kod Čelika Skopljak je pogodio 6 a Pandžić pet golova.Nakon devet kola Čelik ima omjer tri pobjede i šest poraza,   (M.P.)