Nova pobjeda OKK Čelik

Košarkaši Čelika zabilježili su treću uzastopnu pobjedu u A1 ligi.U okviru 9. kola savladali su Brčko Distrikt  sa 83:71.Gosti su bili ravnopravan protivnik samo u prvih deset minuta susreta koji su riješili u svoju korist sa 18:20.U drugom periodu Čelik je izjednačio na 27:27 koševima Preljevića a na poluvrijeme se otišlo rezultatom 44:31 za Čelik.Za tri minute nastavka domaći su stigli na plus 20 poena 55:35 kada je pogodio Bilić.Do kraja utakmice trener Damir Zeljković pružio je priliku i igračima sa manjom minutažom da zaigraju.Utakmica je završena 83:71 za Čelik.Kod domaćih najefikasniji su bili Durmo i Avdibegović sa 18 poena.Keso je upisao 17 a Mešinovič 14 poena.Kod Brčko Distrikta Mikić je upisao 31 a Mahmutbegović 15 koševa.    (M.P.)