Nova pobjeda košarkašica Čelika

Košarkašice Čelika nastavile su sa serijom pobjeda u Ligi 11 košarkaškog prvenstva BIH.U dvorani Bilmišće slavile su protiv Mladog Krajišnika sa 78:53.Prvi period domaće su riješile u svoju korist sa 26:11.Veći dio posla izabranice trenera Slobodana Kecmana obavile su do kraja prvog poluvremena kada su na odmor otišle sa 41:24.Gošće su i trećem periodu nastavile sa agresivnom igrom i ovu četvrtinu imali su plus 14:17.Posljednja dionica protekla je u dominaciji domaćih košarkašica predvođenih Aldijanom Iriškić i Anidom Čorović za konačnih 78:53.Kod gošći bolje od ostalih bile su Nikolina Zubac sa 10 i Jovana Milaković sa 14 poena.Kod Čelika Čorović je ubacila 16 ,Heljić 17 a Iriškić 23 poena.Ovom pobjedom Čelik je zadržao treću poziciju na tabeli sa omjerom 16 pobjeda i 2 poraza i sa 34 poena.    (M.P.)