Minimalna ali važna pobjeda Čelika

Čelik je danas na Bilinom polju u okviru 2. kola Lige za opstanak upisao veoma važnu pobjedu.Golom Harisa Dilavera sa 1:0 pobijedio je ekipu Viteza.

Prvo poluvrijeme proteklo je u napadima Čelika.U periodu od 22. do 32. minute redale su se šanse pred golom gostiju.Karić je u 32. minuti asistirao za Dilavera koji šalje loptu u mrežu Viteza za 1:0 i veliko slavlje navijača .Drugo poluvrijeme crveno crni otvorili dobrom prilikom u 52. minuti kada je zaprijetio Šišić.Najbolju priliku u drugom dijelu Čelik je propustio u 64. minuti.Karić, Salčinović i Šišić nisu uspjeli savladati golmana gostiju.Rezultat je ostao nepromijenjen.Minimalna, ali zaslužena pobjeda Čelika.U narednom 3. kolu Lige za opstanak zenički premijer ligaš gostuje kod Metalleghea.    (M.P.)