KŽK Čelik ubjedljiv protiv Mladog Krajišnika

Košarkašice Čelika u okviru Lige 11 ostvarile su večeras ubjedljivu pobjedu u Banjoj Luci protiv ekipe Mladog Krajišnika rezultatom 83:57,po četvrtinama je bilo 33:14,13:16,24:13,13:14. Zanimljivo je da su domaće košarkašice u svoju korist riješile drugi i četvrti period,ali je to bilo minimalnom prednošću,dok su zeničanke bile ubjedljive u prvoj i trećoj četvrtini. Najefikasnija u timu Čelika bila je Kovačević sa 28 poena i 7 skokova. Iriškić je dodala 21 poen, dok je Heljić uz 17 poena imala i 9 skokova. U ekipi Mladog Krajišnika najefikasnije su bile Maksić sa 12, te Milaković sa 11 poena. Čelik je novim trijumfom na omjeru od 6 pobjeda i jednim porazom,uz utakmicu manje (odgođen susret sa Jedinstvom iz Tuzle).   (Š.B.)