Krivaja odnijela bodove iz Arene

Rukometaši Čelika doživjeli su sinoć drugi prvenstveni poraz na domaćem parketu.U okviru 7.kola Premijer lige izgubili su od Krivaje sa 28:30.Poluvrijeme je bilo 16:16.Gosti diktirali tempo igre većim dijelom prvog i drugog poluvremena.U završnici susreta  kod rezultata 28:29 kada je pogodio Hadžić , domaći rukometaši nisu imali snage da preokrenu rezultat u svoju korist.Gosti predvođeni iskusnim trenerom Jasminom Mrkonjom,imali su veći izbor igrača na klupi što se pokazalo presudnim za pobjednika susreta.Kod gostiju  Alić je postigao 9 a Jaškić 5 golova.Kod Čelika najefikasniji su bili Begović,Balaš i Skopljak sa po 5 golova.Nakon sedmog kola slijedi prvenstvena pauza zbog nastupa beha reprezentacije u kvalifikacijama za evropsko prvenstvo.     (M.P.)