Konjuh u Areni bolji od Čelika

Rukometaši Čelika poraženi su na domaćem parketu u okviru 25. kola Premijer lige od Konjuha sa 30:31.Poluvrijeme je bilo16:13 za Čelik.Većim dijelom prvog poluvremena igralo se gol za gol.Čelik je finišu prvog dijela stigao na plus dva gola a na odmor se otišlo sa 16:13 kada je pogodio  Husić.Drugo poluvrijeme bolje su otvorili gosti koje je predvodio bivši trener Čelika ,Adnan Bašić.Čelik je deset minuta prije kraja imao samo plus jedan gol 26:25.Gosti su poveli golom Husića sa 26:27.Posljednje izjednačenje bilo je 29:29 u 56. minuti golom Pejkušića.Do kraja gosti su upisali još dva gola a Čelik jedan.Domaći rukometaši imali su loptu i posljednji napad sedam sekundi prije kraja ali ga nisu uspjeli  realizovati za izjednačenje.Kod gostiju Husić,Brkić i Begić upisali su po sedam golova, kod Čelika najefikasniji je bio Kadić sa 12 golova.   (M.P.)