Jajčani slavili na Bilinom:Čelik-Metallege 1:3

Otvorenje nove nogometne sezone nije donijelo ništa obro navijačima Čelika. Obzirom na sve što se dešavalo oko zeničkog kluba u proteklim mjesecima, rekli bi da je Metalleghe očekivano slavio sa 3:1. Oko 700 gledalaca vidjelo je slabu predstavu. Nijedna ekipa ne posjeduje kvalitet za ovaj rang takmičenja ali to je već druga priča. Čelik je nakon primljenog gola iz penala pred kraj 1. poluvremena, u nastavku susreta imao inicijativu i uspio je poravnati preko Danijala Brkovića. U 82. minuti Bojan Marković je glavom  pucao sa sedam metara ali je golman Fejzić odbanio. Mettallehe je brzo kaznio taj promašaj i u finišu iz dvije polukontre došao do vrijednih bodova. Gostima bodovi poticaja, a Čeliku svakako predstoji konsolidacija, tako da će stručni štab morati još dosta raditi sa igračima kako bi počeli osvajati bodove.    (sportzdk.ba)