Gradina bolja od Čelika

Košarkaši Čelika poraženi su u u dvorani Bilmišće od Gradine iz Srebrenika rezultatom 70-79 u susretu A1 lige BiH. Za izabranike Armela Mujkanovića ovo je drugi uzastopni poraz u prvenstvu. Prvi period gosti su riješili u svoju korist sa 14:25. U nastavku nešto bolja igra domaćih koji su uspjeli smanjiti prednost gostiju i na odmor otići sa 3 poena zastatka kod rezultata 34:37. U trećoj donici domaći košarkaši zaigrali su nešto bolje, u 23. minuti koševima Bilića poveli su sa 40:39. Zatim su pogodcima Durme i Mešinovića vodstvo podigli na 45:41, no do kraja nisu upsjeli izdržati pa je treći period završen 55:60. U nastavku gosti nisu dozvolili iznenađenje, imali su 10 poena razlike  tokom cijelog perioda što je bilo dovoljno da upišu pobjedu u dvorani Bilimište. U ekipi Čelika najefikasniji bio je Armin Bilić sa 22, Ibrahim Durmo je postigao 14 poena. Kod gostiju 28 poena postigao je Miljan Lale, dok je Miodrag Tanasilović ubacio 19.    (M.P.)