Futsal selekcija BIH poražena od Makedonije

Futsal reprezentacije BIH i Makedonije odigrale su večeras prvu od dvije međunarodne prijateljske utakmice.U Areni Zenica pred oko 100 gledalaca slavila je selekcija Makedonije sa 2:3.Iako su gosti agresivnije otvorili susret ,poveli su izabranici selektora Bore Matana golom Nermina Jusića u 14. minuti.Makedonija je izjednačila golom Darke Rangotova u 16. minuti.Bio je ovo rezultat prvog poluvremena.U nastavku za dva minuta igre gosti su poveli sa 1:2 pogodkom Martina Todorovskog u 21. minuti, dok je za 1:3 pogodio  Dragan Petrović u 23. minuti susreta.Konačnih 2:3 postavio je Nijaz Mulahmetović u 40. minuti utakmice.Drugu prijateljsku utakmicu futsal reprezentacije BIH i Makedonije odigraće 25.marta od 18 sati.   (M.P.)