Čeliku samo bod protiv Mladosti

Nogometaši Čelika završili su prvi dio lige bez pobjede.U okviru 22. kola bh telekom premijer lige danas su na Bilinom polju odigrali neriješeno 2:2 sa ekipom Mladosti.

Gosti su poveli već u 7. minuti golom Aldina Šišića.Pet minuta kasnije Čelik je izjednačio preko Pezera.U 38. minuti gosti imali još jednu priliku za pogodak kada je Šišić šutirao preko gola.Drugo poluvrijeme crveno crni su otvorili agresivnijom igrom.U 49. minuti odličnu priliku propustili su Karić i Dilver.Novi šok za oko 4.000 gledalaca na Bilinom polju uslijedio je u 60. minuti.Mladost je pogotkom  Maksimovića povela 2:1.Konačan rezultat 2:2 postavio je rezervista Stokić u 77. minuti .Ligu za opstanak Čelik će početi sa 11. mjesta  i sa 13 bodova.Direktni konkurent za ispadanje ekipa Metalleghea napravila je veliko iznenađenje u Mostaru gdje je sa 2:0 pobijedila Zrinjskog.Metalleghe je deseti sa  21 bodom.           (M.P.)