Čelik poražen od Radnika

Nogometaši Čelika poraženi su u Bijeljini od ekipe Radnika sa rezultatom 2:1. Gol za pobjedu postigao je Obradović u 88. minuti iz penala.Izabranici Borisa Pavića bolje su otvorili utakmicu, te su već nakon prve prilike došli do vodstva. Pezer je dobro šutirao, a njegov udarac Avdukić odbio do Selimovića koji loptu šalje u mrežu za veliku radost Robijaša koji su bili uz Čelik i u Bijeljini.Domaći su nakon primljenog gola zaigrali bolje, ali nisu uspjevali ugroziti gol Adilovića, pa se na odmor otišlo sa minimalnim vodstvom Čelika.Radnik je i u nastavku imao incijativu, a do izjednačenja dolaze u 63. minuti kada je eurogol postigao Dušan Hodžić. Do kraja utakmice Radnik je uspio doći i do potpunog preokreta, u 88. minuti nakon dosuđenog penala gol vrijedan tri boda postiže Marko Obradović.