Čelik-Zrinjski neriješeno,1:1

Čelik i Zrinjski odigrali su večeras na Bilinom polju neriješeno,1:1u posljednjem susretu današnjeg programa 19. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Zrinjski je poveo golom Tomislava Tomića u sudijskoj nadoknadi vremena prvog poluvremena,a Čelik je izjednačio u 63. Minuti utakmice. Sudija Ognjen Valjić dosudio je penal kojeg je skrivio Jasmin Mešanović. Haris Dilaver bio je siguran sa bijele tačke za 1:1. U narednom kolu Čelik gostuje Vitezu.  Danas su igrane još 3 utakmice u kojima su postignuti sljedeći rezultati:

Doboj Kakanj: Mladost – Sloboda 3:1,Bijeljina: Radnik – Olimpic 2:0,Banja Luka: Metalleghe – Široki Brijeg 1:0
U nedjelju igraju:Sarajevo: Sarajevo – Vitez (13.00),Krupa na Vrbasu: Krupa – Željezničar (14.30)