Čelik ubjedljiv protiv Olimpica,opstanak izvjestan

U posljednjem ovosezonskom nastupu pred domaćom publikom Čelik je u okviru 9. kola Lige za opstanak zabilježio važnu pobjedu.Crveno crni su savladali Olimpic sa 4:1.Čelik je utakmicu započeo ofanzivno.Husić u 4. i Salčinović u 16. minuti propustili su prilike da postignu pogodak.Gosti su odolijevali napadima do 28. minuta kada je za 1:0 pogodio Regoje.Dvije minute kasnije Karić je asistirao Dilaveru za 2:0.U 35. minuti izabranici Borisa Pavića izveli su lijepu akciju.Započeo je Hećo, nastavio Karić a ponovo u mrežu gostiju pospremio Dilaver za 3:0.U nastavku gosti su se oslobodili pritiska.Plod te igre je pogodak Džugurdića u 85. minuti za 3:1.Konačan rezultat 4:1 postavio je svojim trećim golom na susretu Haris Dilaver.     (M.P.)