Čelik u kontrolnoj utakmici savladao Rudar 2:0

Nogometaši Čelika su u kontrolnoj utakmici savladali komšije iz Kaknja rezultatom 2:0. Pred 300 gledalaca na Bilinom polju za Čelik su nastupili: Adi Adilović, Goran Popović, Jovo Kojić, Aldin Đidić, Dženan Bureković, Haris Hećo, Semir Bajraktarević, Anel Dedić, Mahir Karić, Marin Popović i Vernes Selimović. Trener: Elvedin Beganović. U drugom poluvremenu su ušli u igru: Semir Pezer, Vladimir Grahovac, Emrad Šabanović, Anes Duraković, Armin Imamović, Hana Adilović i Amir Ajan. Čelik do vodstva dolazi u 32. minuti. Po desnoj strani sjajno prolazi Anel Dedić i ubacuje prizemnu loptu pred gol Rudara. Vernes Selimović je iskoristio nespretno istrčavanje Bojana Jovića te pogodio za 1:0. Samo pet minuta kanije na 20 metara od gola Travnika oboren je Mahir Karić. Sjajnim šutem u lijeve rašlje za 2:0 je pogodio Anel Dedić. Narednog vikenda u okviru 19. kola BHT Premijer Lige u nogometu na Bilino polje dolazi ekipa Travnika. Utakmica počinje od 14:30.   (nkcelik-facebook)