Čelik slavio u Zvorniku!

Čelik je slavio u Zvorniku u utakmici 24. kola. Golom Vernesa Selimovića u 50. minuti “crveno – crni” su savladali Drinu i nastavili odličnu seriju od 3 pobjede i remija (Mladost 1:0, Sarajevo 1:1, Travnik 1:0 i Drina 1:0)! Trener Boris Pavić domaćinu je suprotstavio ovih 11 igrača: Adilović, Gojković, Karić, Selimović, Kojić, Simić, Popović, Bureković, Al.Dedić, Pezer, Jusić. Kako je utakmica odmicala, zenički nogometaši igrali su sigurnije, disciplinovanije, upravo onako kako je to najavljivao stručni štab. Pogodak za vodstvo stigao je rekli bi, u pravom trenutku. U 50. minuti Selimović je pobjegao svojim čuvarima i pogodio mrežu zaprepaštenih igrača Drine. Od tog trenutka Drina je preuzele inicijativu, svim snagama krenuli su ka golu Adija Adilovića ali osim pogođene prečke u 86. minuti preko Ilića, odbrana Čelik ostale je napade domaćina uspješno rješevala. U nastavku su prilku dobili Bajraktarević, Hećo i Kazazić. Čelik je sa 7 pobjeda, 8 remija i 9 poraza ostao na 8. mjestu sa 29 bodova.  (sportzdk.ba)