Čelik poražen u derbi susretu

Derbi 2.kola premijer rukometne lige Bih odigrali su Čelik i Vogošća poljine hils. U kvalitetnoj rukometnoj predstavi slavi su gosti  rezultatom 31:36.Prvo poluvrijeme proteklo je u izjednačenoj igri i završeno je neriješeno 17:17.U drugom dijelu zahvaljujući većem izboru igrača sa klupe i čvrstoj odbrani Vogošća je uspjela slomiti otpor domaćina.U 40 minuti gosti su golom  Korjenića otišli na plus 3 gola prednosti .Bilo je 21:24. Do kraja utakmice Vogošća je upisala seriju od 5 golova što je bilo nedostižno za domače rukometaše. Konačnih 31:36 postavio je  Geko u posljednjim sekundama utakmice. Kod Vogošće najefikansiji je bio Međić sa 15 golova  a kod Čelika Pandžić je upisao 10 a Aldin Begagić 8 golova. U narednom 3. kolu Čelik gostuje kod Borca u Banjaluci. (M.P.)