Čelik osvojio bod na Pecari

U utakmici 22. kola BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine, između Širokog Brijega i Čelika, nije bilo pogodaka. Već u četvrtoj minuti viđena je stopostotna prilika za Široki, Krstanović je savladao Adilovića, ali je Kojić sa gol linije loptu izbacio u korner. Čelik je imao šansu u 14. minuti, no Salčinović je traljavo šutirao. Baraban je u 29. minuti bio prekratak na centaršut Crnova.Do kraja prvog poluvremena nije bilo golova ni izglednih prilika. Na početku drugog dijela utakmice Krstanović je imao dobru šansu, ali nije šutirao najbolje. Nakon toga Đidić je šutirao iz slobodnjaka, ali promjene rezultata nije bilo. Isti igrač odlično je pokušao u 59. minuti.Kožulj je sjajno pokušao iz slobodnjaka u 64. minuti, no Adilović je odbranio. Veliku šansu Širokobriježani imali su minutu poslije kada je udarac Crnova završio nekoliko centimetara pored gola. Pokušao je i Sesar u 81. minuti. Wagner je u finišu pokušao petom, ali Popović je spasio gol Čelika i ostalo je 0:0.     (SCsport)