Čelik-Olimpic 1:0

Nogometaši Čelika su danas su na Bilinom polju u okviru 17. kola Premijer lige BiH savladali Olimpic rezultatom 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je u 18. minutu Anel Dedić.Čelik je ovom pobjedom ostao u sredini tabele sa 25 bodova a u posljednjem kolu gostovat će ekipi Drine.

Strijelci: 1:0 Dedić (18). Stadion: Bilino polje (Zenica). Gledalaca: 250. Sudija: Dragan Skakić (Gradiška). Žuti kartoni: Selimović, Salčinović, Bureković (Čelik) Regoje (Olimpic). Crveni karton: Salčinović (Čelik).

ČELIK: Adilović, Bajraktarević (od 74. minute Salčinović), Dedić (od 81. minute Kazazić), Karić, Selimović, Kojić, Popović (od 86. minute Grahovac), Bureković, Hećo, Jusić, Čolić.

OLIMPIC: Bandović, Merajić, Regoje, Muharemović, Pandža (od 67. minute Raščić), Smajić, Stanić, Karić, Bogičević, Handžić, Hadžić.  (Š.B.)