Čelik neriješeno sa Hrvatskim dragovoljcem

Ekipa zeničkog Čelika remizirala je sa ekipom Hrvatskog dragovoljca u utakmici koja je odigrana u sklopu priprema za narednu polusezonu. Konačan rezultat utakmice glasio je 1:1. U utakmici odigranoj u Crikvenici po izuzetno jakoj kiši koja je pratila igrače toko cijelog susreta obje ekipe su pružile doru igru u kojoj je Čelik imao bolje prilike, ali je utakmica završila bez pobjednika. Dragovoljci su u vostvo došli u 11. minuti preko Kendeša, a izjednačio je Mahir Karić u 20. minuti.

ČELIK: A. Adilović, Kojić, Jusić, Đidić, G. Popović, Hećo, Bajraktarević, Dedić, Selimović, Karić, Salčinović. Trener: Elvedin Beganović. Još su igrali: Bukvić, Grahovac, Imamović, Šabanović, Duraković, Bureković, H. Adilović, Pezer, Heco.