Čelik neriješeno protiv Novog Travnika

U okviru priprema za predstojeću sezonu Premijer nogometne lige BiH,nogometaši Čelika juče su na Bilinom polju odigrali prvu pripremnu utakmicu .U utakmici bez prisustva gledalaca,odigrali su neriješeno, 1:1 protiv Novog Travnika.Prvo poluvrijeme se,po dogovoru trenera dvije ekipe,Alispahića i Tolje igralo 60 minuta. Po izuzetno teškim uslovima,sparnom vremenu sa visokim temperaturama,nogometaši Čelika,poveli su u 11. minuti preko Danijela Brkovića koji je u redove crveno crnih stigao kao pojačanje iz Olimpica.Drugo poluvrijeme se igralo 45 minuta, u kojem su gosti su pred sami kraj utakmice uspjeli doći do izjednačenja, a gol su postigli iz jedanaesterca.-Zadovoljan sam što smo napokon odigrali jednu utakmicu,izjavio je za RTV Zenica Šef stručnog štaba NK Čelik, Kemal Alispahić. Dodaje, da nije bio u prilici isprobati neke taktičke zamisli jer su se neki igrači juče prvi puta vidjeli,ali je tokom većeg dijela susreta zadovoljan.Čelik će generalnu probu pred početak prvenstva,u narednu subotu  imati protiv ekipe Viteza kojeg odnedavno vodi Boris Pavić, nekadašnji trener Čelika.     (Š.B.)