Čelik nemoćan protiv Olimpica

U okviru 4. kola Premijer nogometne lige BiH danas su na stadionu Otoka igrali Olimpic-Čelik,domaći su slavili 3:0. Olimpic je u ovaj meč ušao sa imperativom pobjede,jer su u tri kola upisali isto toliko poraza.Na drugoj strani, Čelik je u prva tri kola osvojio četiri boda koja je skupio pobjedom nad Radnikom u Bijeljini i remijem sa Sarajevom na domaćem terenu.Na kraju susreta domaćin je zasluženo slavio sa 3 pogodka u mreži Bukvića.Olimpik je poveo u 39. minuti golom Lelića,na 2:0 povisio je na početku drugog dijela u 49. minuti Mahović dok je konačnih 3:0 za Olimpic postavio  Kobiljar u 83. minuti.
Izabranici trenera Kemala Alispahića odigrali su loše svih 90 minuta,bez pravih prilika za gol.U narednom 5.kolu bh telekom premijer lige Čelik će 13. avgusta ugostiti ekipu Širokog.   (M.P.)