Čelik nastavio pobjednički niz!

Čelik je u 27. kolu Premijer lige kao gost sa 0:1 pobijedio Slaviju u Lukavici.Zeničani su mogli do gola već u prvoj minuti kada je nakon greške Lučića dobru priliku propustio Karić, a u 15. minuti i Dedić je opasno prijetio, međutim pucao je pored gola. Slavija je bila dosta rezervisana u prvom dijelu, ali su u 34. su imali najbolju šansu. Salković je sa svega nekoliko metara promašio čistu priliku i ostalo je 0:0.
Igrala se 59. minuta kada je Popović doveo Čelik u vodstvo poslije ubačaja Selimovića, pa se Slavija našla u velikim problemima. Domaći tim je uzaludno do kraja meča pokušavao doći bar do boda, ali ostalo je 0:1.

Slavija-Čelik 0:1 (Popović 59′)

Slavija: Lučić, Radosavljević, Popović, Rovčanin, Govedarica, Salković, Karić, Vejnović, Šabanović, Kartal, Zeba.

Čelik: Bukvić, Gojković, Karić, Bajraktarević, Selimović, Kojić, Simić, Popović, Dedić, Pezer, Jusić.

izvor: sport centar